"Coral Club" maisto papildai


Mes norime, kad žmonės patys keltų sau tikslus ir rinktųsi sau įdomų užsiėmimą, švarius namus, ilgus sveikatos ir grožio kupinus gyvenimo metus. Šiems tikslams pasiekti mes siūlome paruoštus sprendimus: organizmo palaikymui, visavertei ląstelinei mitybai, imuniteto stiprinimui, širdies ir kraujagyslių, kaulų ir sąnarių sveikatai, kompleksinei organizmo detoksikacijai ir svorio reguliavimui biologiškai aktyvių maisto papildų pagalba.

Kompanija "Coral Club" 

Papildus pas mus galite įsigyti su 20% nuolaida, nuo CORAL CLUB puslapyje nurodytos kainos!

Be to, Sveikatos asistentai sudėlios

jums ASMENIŠKAI tinkančius ir trūkstamus papildus!


Kompanija "Coral Club" pradėjo savo veiklą 1998 metais. Sveiko gyvenimo būdo prekių gamybos ir platinimo rinkoje šiandien ji yra viena iš lyderių. Coral Club produkcija pripažinta visame pasaulyje.

Kompanija orientuota į inovacines metodikas ir naujausius pasiekimus sveikatos apsaugos srityje. Gamintojo siūloma aukštos kokybės Coral Club produkcija, gali maksimaliai aprūpinti vidinius organizmo poreikius pilnaverčiu maistu ir sukurti sveiką vidinę terpę.

Mokslinių tyrinėjimų dėka, kuriuos atlieka įvairių sričių mokslininkai ir ekspertai visame pasaulyje, Coral Club asortimentas nuolat atnaujinamas ir plečiamas.


© 2019 SVEIKATOS ASISTENTAI, MB. Visos teisės saugomos
Powered by Webnode
Create your website for free!